Oficrete
19/08/2019 - 13:54

Η κλήρωση του ΟΦΗ σε Κύπελλο και Β'Εθνική Μπάσκετ

Οι αντίπαλοι του Ομίλου στις φετινές διοργανώσεις

ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ

Oficrete
facebook banner

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 06/10/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΟΦΗ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

2η Αγωνιστική - 13/10/19
ΟΦΗ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

3η Αγωνιστική - 20/10/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΟΦΗ

4η Αγωνιστική - 27/10/19
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΟΦΗ

5η Αγωνιστική - 03/11/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΟΦΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

6η Αγωνιστική - 10/11/19
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική - 16/11/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΦΗ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

8η Αγωνιστική - 24/11/19
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

9η Αγωνιστική - 01/12/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

10η Αγωνιστική - 08/12/19
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

11η Αγωνιστική - 15/12/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΟΦΗ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

12η Αγωνιστική - 22/12/19
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΟΦΗ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

13η Αγωνιστική - 05/01/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΦΗ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική - 12/01/20
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦΗ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

15η Αγωνιστική - 19/01/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΟΦΗ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική - 26/01/20
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΦΗ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

17η Αγωνιστική - 02/02/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

18η Αγωνιστική - 09/02/20
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΟΦΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

19η Αγωνιστική - 23/02/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΟΦΗ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

20η Αγωνιστική - 29/02/20
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΟΦΗ

21η Αγωνιστική - 08/03/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΦΗ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

22η Αγωνιστική - 15/03/20
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

23η Αγωνιστική - 22/03/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΟΦΗ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

24η Αγωνιστική - 29/03/20
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

25η Αγωνιστική - 05/04/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΟΦΗ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

26η Αγωνιστική - 12/04/20
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

27η Αγωνιστική - 26/04/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΦΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

28η Αγωνιστική - 03/05/20
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΟΦΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

29η Αγωνιστική - 10/05/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

30η Αγωνιστική - 17/05/20
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΟΦΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ



Κύπελλο Ελλάδας

---------------------------------------------------------------------
--------- Α' Φάση - Σωματεία Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών ----------
---------------------------------------------------------------------
1η Αγωνιστική - Τετάρτη 18/09/2019
1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
02. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
03. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
04. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
05. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ
06. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
07. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
08. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
10. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
11. ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
15. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
16. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

---------------------------------------------------------------------
-------- Α' Φάση - Σωματεία Α2 & Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών -------
---------------------------------------------------------------------
Α' Φάση - 2η Αγωνιστική - Κυριακή 22/09/2019
17. Νικητής Α15 - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
18. Νικητής Α7 - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
19. Νικητής Α2 - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
20. Νικητής Α6 - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
21. Νικητής Α3 - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
22. Νικητής Α12 - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.(?)
23. Νικητής Α4 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
24. Νικητής Α10 - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
25. Νικητής Α1 - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
26. Νικητής Α11 - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27. Νικητής Α5 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
28. Νικητής Α16 - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
29. Νικητής Α9 - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
30. Νικητής Α14 - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
31. Νικητής Α13 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
32. Νικητής Α8 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Α' Φάση - 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 25/09/2019
33. Νικητής Α31 - Νικητής Α19
34. Νικητής Α17 - Νικητής Α22
35. Νικητής Α23 - Νικητής Α30
36. Νικητής Α26 - Νικητής Α25
37. Νικητής Α27 - Νικητής Α28
38. Νικητής Α21 - Νικητής Α24
39. Νικητής Α20 - Νικητής Α32
40. Νικητής Α29 - Νικητής Α18

----------------------------------------------------------------------------
--- Β' Φάση - Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών + Σωματεία Α' Φάσης ----
----------------------------------------------------------------------------
B' Φάση - 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019
41. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ
42. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 - ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ
43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 - [άγνωστη]
44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α37 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
45. ΑΡΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
47. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
48. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α36

B' Φάση - 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019
49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α48
50. ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α42
51. ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α43
52. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α45

B' Φάση - 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019
53. ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α50
54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α49

-----------------------------------------------------------------------
------------ Γ' Φάση - Προημιτελικοί Αγώνες ---------------------------
---- Σωματεία Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών + Σωματεία Β' Φάσης --------
-----------------------------------------------------------------------
Κυριακή 10/11/2019
55. ΝΙΚΗΤΗΣ Α54 - ΠΑΟΚ
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
57. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)
58. ΑΕΚ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α53

-----------------------------------------------------------------------
----------------- Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες -----------------------
-----------------------------------------------------------------------
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/02/2020
59. -
60. -

 


-----------------------------------------------------------------------
------------- Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 16/02/2020 ----------------
-----------------------------------------------------------------------
61. -

Oficrete