Αναλυτικά οι ορισμοί:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (25/9)
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιότζιος (Θράκης), Νικολακάκης (Ηρακλείου)
4ος: Μανούχος (Αργολίδας)
Παρατηρητής: Τεροβίτσας (Αιτ/νίας)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (25/9)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δ. Αττικής), Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Ταπατζάς (Θράκης)
ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ (26/9)
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Κωσταράς (Αιτ/νίας), Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Σέζος (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Κύρκος (Θεσπρωτίας)
ΞΑΝΘΗ – ΟΦΗ (26/9)
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Πάτρας (Μακεδονίας)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)
Παρατηρητής: Κάκος (Κέρκυρας)
ΑΕΚ – ΛΑΜΙΑ (26/9)
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Ευβοίας), Δημόπουλος (Δ. Αττικής)
4ος: Λάμπρου (Ευβοίας)
Παρατηρητής: Δαγκλής (Μακεδονίας)
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (27/9)
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (27/9)
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
4ος: Βρέσκας (Πιερίας)
Παρατηρητής: Γιανναδάκης (Λασιθίου)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΛ (27/9)
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Καρατζάς (Ευβοίας)
ΒΟΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (25/9)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Καλύβας (Φθιώτιδας)
4ος: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)
Παρατηρητής: Καρακελίδης (Πέλλας
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (25/9)
Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Χριστοδουλάκης (Ρεθύμνου)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΤΡΙΚΑΛΑ (25/9)
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Μαμασούλας (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Κωτούλας (Κιλκίς)
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ (25/9)
Διαιτητής: Κολυτάς (Λασιθίου)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κόκμοτος (Ρεθύμνου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Παρατηρητής: Παστρωμάς (Δ. Αττικής)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (26/9)
Διαιτητής: Νταούλας (Δ. Αττικής)
Βοηθοί: Ψηλός (Λέσβου), Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Στάμος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μοιραδωράκης (Πειραιά)
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ (26/9)
Διαιτητής: Πανυτσίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Παπαδάκης (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Λιανός (Βοιωτίας)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ (27/9)
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Λεμπέσης (Πειραιά)
Παρατηρητής: Κόνιαρης (Αν. Αττικής)
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (27/9)
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Εβρου)
Βοηθοί: Διαμάντης (Εβρου), Τερζόπουλος (Εβρου)
4ος: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας)
Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (Θράκης)
πηγή: www.soccerplus.gr
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (25/9)
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιότζιος (Θράκης), Νικολακάκης (Ηρακλείου)
4ος: Μανούχος (Αργολίδας)
Παρατηρητής: Τεροβίτσας (Αιτ/νίας)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (25/9)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δ. Αττικής), Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Ταπατζάς (Θράκης)
ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ (26/9)
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Κωσταράς (Αιτ/νίας), Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Σέζος (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Κύρκος (Θεσπρωτίας)
ΞΑΝΘΗ – ΟΦΗ (26/9)
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Πάτρας (Μακεδονίας)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)
Παρατηρητής: Κάκος (Κέρκυρας)
ΑΕΚ – ΛΑΜΙΑ (26/9)
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Ευβοίας), Δημόπουλος (Δ. Αττικής)
4ος: Λάμπρου (Ευβοίας)
Παρατηρητής: Δαγκλής (Μακεδονίας)
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (27/9)
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (27/9)
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
4ος: Βρέσκας (Πιερίας)
Παρατηρητής: Γιανναδάκης (Λασιθίου)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΛ (27/9)
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Καρατζάς (Ευβοίας)
ΒΟΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (25/9)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Καλύβας (Φθιώτιδας)
4ος: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)
Παρατηρητής: Καρακελίδης (Πέλλας
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (25/9)
Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Χριστοδουλάκης (Ρεθύμνου)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΤΡΙΚΑΛΑ (25/9)
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Μαμασούλας (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Κωτούλας (Κιλκίς)
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ (25/9)
Διαιτητής: Κολυτάς (Λασιθίου)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κόκμοτος (Ρεθύμνου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Παρατηρητής: Παστρωμάς (Δ. Αττικής)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (26/9)
Διαιτητής: Νταούλας (Δ. Αττικής)
Βοηθοί: Ψηλός (Λέσβου), Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Στάμος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μοιραδωράκης (Πειραιά)
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ (26/9)
Διαιτητής: Πανυτσίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Παπαδάκης (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Λιανός (Βοιωτίας)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ (27/9)
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Λεμπέσης (Πειραιά)
Παρατηρητής: Κόνιαρης (Αν. Αττικής)
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (27/9)
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Εβρου)
Βοηθοί: Διαμάντης (Εβρου), Τερζόπουλος (Εβρου)
4ος: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας)
Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (Θράκης)
πηγή: www.soccerplus.gr