Oficrete
15/10/2020 - 15:27

Ρεπό ο ΟΦΗ στην πρεμιέρα - Ολόκληρη η κλήρωση

Το φετινό πρόγραμμα της Γυναικείας Ομάδας Ποδοσφαίρου

ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ

Oficrete

Πραγματοποιήθηκε στην ΕΠΟ η κλήρωση της Α' Εθνικής Γυναικών, η οποία φέτος θα πραγματοποιηθεί σε 2 ομίλους.

Ο ΟΦΗ θα συμμετάσχει στον 2ο όμιλο και όπως προέκυψε από την κλήρωση, θα έχει ρεπό την 1η αγωνιστική.

Το πρώτο ματς που θα δώσουν τα κορίτσια του ΟΦΗ θα είναι εντός έδρας, τη 2η αγωνιστική κόντρα στην Αγία Παρασκευή, στις 8 Νοεμβρίου.

Το ηρακλειώτικο ντέρμπι κόντρα στον Εργοτέλη θα γίνει την 4η αγωνιστική, στις 22/11 στην έδρα του ΟΦΗ. 

Αναλυτικά το φετινό πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Α' Εθνικής:

1η (01/11) Αγωνιστική 12η (14/02)

Αγία Παρασκευή – Φείδων Άργους
Αβάντες Χαλκίδας – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Οδυσσέας Γλυφάδας – Ατρόμητος Αθηνών
Εργοτέλης – Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεπό: ΟΦΗ

2η (08/11) Αγωνιστική 13η (21/02)

ΟΦΗ – Αγία Παρασκευή
Φείδων Άργους – Αβάντες Χαλκίδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Εργοτέλης
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατρόμητος Αθηνών
Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης

3η (15/11) Αγωνιστική 14η (28/02)

Αγία Παρασκευή – Αβάντες Χαλκίδας
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΟΦΗ
Οδυσσέας Γλυφάδας – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ρεπό: Εργοτέλης

4η (22/11) Αγωνιστική 15η (07/03)

Καρυάτιδες Σπάρτης – Αγία Παρασκευή
Αβάντες Χαλκίδας – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΟΦΗ – Εργοτέλης
Φείδων Άργους – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Ατρόμητος Αθηνών

5η (06/12) Αγωνιστική 16η (21/03)

Αγία Παρασκευή – Οδυσσέας Γλυφάδας
Εργοτέλης - Καρυάτιδες Σπάρτης
Αστέρας Ρεθύμνου – Αβάντες Χαλκίδας
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Φείδων Άργους
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

6η (13/12) Αγωνιστική 17η (28/03)

Εργοτέλης – Αγία Παρασκευή
Οδυσσέας Γλυφάδας – Αστέρας Ρεθύμνου
Καρυάτιδες Σπάρτης – Ατρόμητος Αθηνών
Αβάντες Χαλκίδας – ΑΕΚ Μεσολογγίου
ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Φείδων Άργους

7η (20/12) Αγωνιστική 18η (04/04)

Αγία Παρασκευή – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Οδυσσέας Γλυφάδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Καρυάτιδες Σπάρτης
Φείδων Άργους – ΟΦΗ
Ρεπό: Αβάντες Χαλκίδας

8η (10/01) Αγωνιστική 19η (11/04)

Ατρόμητος Αθηνών – Αγία Παρασκευή
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Εργοτέλης – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – Φείδων Άργους
Αβάντες Χαλκίδας – ΟΦΗ
Ρεπό: Οδυσσέας Γλυφάδας

9η (17/01) Αγωνιστική 20η (18/04)

Αγία Παρασκευή – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ολυμπιάδα Υμηττού – Ατρόμητος Αθηνών
Φείδων Άργους – Εργοτέλης
ΟΦΗ – Οδυσσέας Γλυφάδας
Αβάντες Χαλκίδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

10η (24/01) Αγωνιστική 21η (09/05)

Ολυμπιάδα Υμηττού – Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – ΟΦΗ
Εργοτέλης – Αβάντες Χαλκίδας
Οδυσσέας Γλυφάδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου

11η (07/02) Αγωνιστική 22η (16/05)

Φείδων Άργους – Ολυμπιάδα Υμηττού
ΟΦΗ – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Αβάντες Χαλκίδας – Ατρόμητος Αθηνών
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αστέρας Ρεθύμνου
Οδυσσέας Γλυφάδας – Εργοτέλης
Ρεπό: Αγία Παρασκευή

Oficrete