Oficrete
18/01/2020 - 10:14

Ομιλίτικο Καλεντάρι 18/1 - 19/1

Το πρόγραμμα των τμημάτων του ΟΦΗ αυτό το Σαββατοκύριακο.

ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ

Oficrete

ΠΑΕ ΟΦΗ 1925:

Κ19, Σάββατο 18/1 - 10.30: Πανιώνιος - ΟΦΗ (Γήπεδο Τραχώνων)

Κ15, Σάββατο 18/1 - 12.00: Ατρόμητος - ΟΦΗ (Λαϊκό Στάδιο Αγίου Ιερόθεου - Χωραφα)

SL1, Σάββατο 18/1 - 19.30 Πανιώνιος - ΟΦΗ (Γήπεδο Νέας Σμύρνης - NovaSports1HD)

Κ17, Κυριακή 19/1 - 15.00: ΟΦΗ - Ολυμπιακός (Γήπεδο ΠΟΑ)


Ερασιτέχνης ΟΦΗ:

Πλούσια είναι η αγωνιστική δραστηριότητα και αυτο το Σαββατοκύριακο για τα τμήματα του Ερασιτέχνη ΟΦΗ.

Για την Volley League, ο ΟΦΗ αγωνίζεται στο Ζηρίνειο με την Κηφισιά το Σάββατο 18/1 στις 5μμ.

Για το πρωτάθλημα της Β'Εθνικής μπάσκετ, ο ΟΦΗ υποδέχεται την Κυριακή (19/1, 5μμ) τον Δούκα στα Δυο Αοράκια.

Οι γυναίκες του ΟΦΗ στο μπάσκετ, αγωνίζονται το Σάββατο (18/1, 8μμ) στο Ρέθυμνο με το Αρκάδι.

Ρεπό έχουν οι γυναίκες του ποδοσφαίρου που αγωνίζονται στην Α' Εθνική και τα κορίτσια του βόλεϊ.

Αγωνιστική δράση υπάρχει στα τμήματα υποδομής του ΟΦΗ στο μπάσκετ και το βόλεϊ.

Παράλληλα αγωνιστική δράση υπάρχει στην υδατοσφαίριση, με το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων Ανδρών, στο οποίο συμμετέχει ο ΟΦΗ.

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου στα τμήματα του Ερασιτέχνη ΟΦΗ:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/01

ΤΜΗΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 11:00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΕΣ Α ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 13:00 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΟΦΗ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟ 20:00 ΑΡΚΑΔΙ-ΟΦΗ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΕΣ Β ΒΑΚ 16:00 ΟΦΗ2-ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΒΟΛΕΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΒΑΚ 18:00 ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Α1 ΒΟΛΛΕΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟ 17:00 AΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ -ΟΦΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/01

ΤΜΗΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΟΙ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ 22:00 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΟΦΗ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΒΑΚ 12:00 ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 11:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΦΗ
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 14:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ1-ΟΦΗ2
ΒΟΛΕΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΕΛΛΕΣΕΣ 19:00 ΓΡΥΠΑΣ-ΟΦΗ
ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΡΕΠΟ
Β ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ -ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

18/1/2020

2η Αγωνιστική (Κολυμβητήριο Ηρακλείου)
11:00 Πανιώνιος – ΝΟ Ρεθύμνου
12:00 ΟΦΗ – ΑΝΟ Γλυφάδας
Ρεπό: ΝΟ Χανίων

3η Αγωνιστική (Κολυμβητήριο Ηρακλείου)
17:00 ΝΟ Χανίων – Πανιώνιος
18:00 ΝΟ Ρεθύμνου – ΟΦΗ
Ρεπό: ΑΝΟ Γλυφάδας

19/1/2020
4η Αγωνιστική (Κολυμβητήριο Ηρακλείου)
11:00 ΟΦΗ – ΝΟ Χανίων
12:00 ΑΝΟ Γλυφάδας – ΝΟ Ρεθύμνου
Ρεπό: Πανιώνιος

5η Αγωνιστική (Κολυμβητήριο Ηρακλείου)
17:00 Πανιώνιος – ΟΦΗ
18:00 ΝΟ Χανίων – ΑΝΟ Γλυφάδας
Ρεπό: ΝΟ Ρεθύμνου

Oficrete