09/02/2019 - 16:29

Ήττα για την Κ15 του ΟΦΗ

Η Κ15 του ΟΦΗ ηττήθηκε με σκορ 4-1 στο Περιστέρι από την αντίστοιχη του Ατρομήτου, στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος υποδομής της Super League.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μόλις στο 8ο λεπτό με γκολ του Μούτση, ο οποίος στο 16' έκανε και το 2-0. Λίγο αργότερα ο Κουτουλάκος βρήκε το δρόμο προς τα δίχτυα της εστίας του Αντωνιδάκη, πετυχαίνοντας το τρίτο γκολ της ομάδας του.

Στο 57ο λεπτό ο ΟΦΗ μείωσε σε 3-1 με τον Αμανάκη, ενώ στο 80' ο Μητρόπουλος έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του τέρματος της ομάδας μας, διαμορφώνοντας το τελικό 4-1.

Κ15 ΟΦΗ: Αντωνιδάκης, Ξυστράκης (75' Χατζηκωνσταντίνου), Χότζα (68' Κονιός), Βιτώρος, Σπυριδάκης, Γκρίτζαλης, Αμανάκης (75' Φωνιαδάκης), Βαρβεράκης (68' Κουτάντος), Σωμαράκης, Χαλκιαδάκης, Περογαμβράκης (55' Γιακουμάκης)