Oficrete
02/07/2019 - 19:00

Ολόκληρη η κλήρωση της Super League 1

Το αποτέλεσμα της κλήρωσης.

ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ

Oficrete
facebook banner

Η κλήρωση του Πρωταθλήματος Super League 2019-20 πραγματοποιήθηκε σήμερα στο ξενοδοχείο Divani Apollon Palace.

Δείτε το πρόγραμμα ανά αγωνιστική:

1η Αγωνιστική
24 - 26 Αυγούστου 2019
AEK ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ ΟΦΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕΛ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΟΚ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική
31 Αυγούστου 2019, 01 - 02 Σεπτεμβρίου 2019
ΑΕΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ AEK
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΦΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΟΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική
14 - 16 Σεπτεμβρίου 2019
AEK ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΟΦΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕΛ

4η Αγωνιστική
21 - 23 Σεπτεμβρίου 2019
ΑΕΛ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΟΦΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ AEK
ΠΑΟΚ ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

5η Αγωνιστική
28 - 30 Σεπτεμβρίου 2019
AEK ΠΑΟΚ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΡΗΣ ΑΕΛ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΟΦΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική
05 - 07 Οκτωβρίου 2019
ΑΕΛ AEK
ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΟΚ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΦΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική
19 - 21 Οκτωβρίου 2019
AEK ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΦΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΕΛ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

8η Αγωνιστική
26 - 28 Οκτωβρίου 2019
ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ AEK
ΟΦΗ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΕΛ

9η Αγωνιστική
02 - 04 Νοεμβρίου 2019
AEK ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕΛ ΟΦΗ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

10η Αγωνιστική
09 - 11 Νοεμβρίου 2019
ΑΕΛ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΦΗ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AEK

11η Αγωνιστική
23 - 25 Νοεμβρίου 2019
AEK ΑΡΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΟΦΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΑΕΛ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΑΟ ΞΑΝΘΗ

12η Αγωνιστική
30 Νοεμβρίου 2019, 01 - 02 Δεκεμβρίου 2019
ΑΕΛ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΟΚ
ΟΦΗ AEK
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική
07 - 09 Δεκεμβρίου 2019
AEK ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΕΛ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΗΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΟΦΗ

14η Αγωνιστική
14 - 15 Δεκεμβρίου 2019
ΑΕΛ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ AEK
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΦΗ ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΟΚ

15η Αγωνιστική
18 - 19 Δεκεμβρίου 2019
AEK ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕΛ
ΟΦΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΟΚ

16η Αγωνιστική
21 - 23 Δεκεμβρίου 2019
ΑΕΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΦΗ
ΠΑΟΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ AEK

17η Αγωνιστική
04 - 06 Ιανουαρίου 2020
AEK ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΑΕΛ
ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΦΗ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

18η Αγωνιστική
11 - 13 Ιανουαρίου 2020
ΑΕΛ ΑΡΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΦΗ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΟΚ AEK
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

19η Αγωνιστική
18 - 19 Ιανουαρίου 2020
AEK ΑΕΛ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΦΗ
ΠΑΟΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20η Αγωνιστική
22 - 23 Ιανουαρίου 2020
ΑΕΛ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ AEK
ΟΦΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΟΚ

21η Αγωνιστική
25 - 27 Ιανουαρίου 2020
AEK ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΟΦΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

22η Αγωνιστική
01 - 03 Φεβρουαρίου 2020
ΑΡΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ AEK
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΟΦΗ ΑΕΛ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΟΚ

23η Αγωνιστική
08 - 10 Φεβρουαρίου 2020
AEK ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΟΚ ΟΦΗ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΑΕΛ

24η Αγωνιστική
15 - 17 Φεβρουαρίου 2020
ΑΕΛ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΡΗΣ AEK
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΦΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική
22 - 24 Φεβρουαρίου 2020
AEK ΟΦΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΑΕΛ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΑΡΗΣ

26η Αγωνιστική
01 Μαρτίου 2020
ΑΕΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΠΑΟΚ
ΑΡΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΦΗ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ AEK

Oficrete