Μανδάς: Δεν είχε πολλή δουλειά, την έκανε όποτε χρειάστηκε. Με τα πόδια λίγο περισσότερη προσοχή.

Από τις καλύτερες εμφανίσεις του στον ΟΦΗ ως κεντρικός στην 3αδα. Θα είναι ιδανικό αν συνεχίσει έτσι.

Μεγάλη βοήθεια δημιουργικά, σοβαρός αμυντικά. Η ασσίστ στον Τοράλ είναι υψηλής ποιότητας.

Μπαλογιάννης:
Μεγάλη διάθεση, πολλά τρεξίματα, πολλές παρεμβάσεις, επέστρεψε στις καλές εμφανίσεις.

Μεγιάδο:
Στο 1ο ημίχρονο είχε δυσκολία, ειδικά στο τελευταίο 15λεπτο στις μεταβιβάσεις του. Γενικά όμως βοήθησε κι αυτός να κερδίσει ο ΟΦΗ το κέντρο κατά κράτος.

Ντιουσέ:
Ίσως το καλύτερο του ματς από όταν ήρθε. Πρέσαρε και πήρε μπάλες ξανά, αλλά αυτή τη φορά δεν είχε και λάθη στις πάσες του.

Nέιρα:
Στο 1ο ημίχρονο δεν είναι απλός κι επειδή δεν είναι στη μεγάλη του μέρα, δυσκολεύεται. Στο 2ο ημίχρονο το άλλαξε, έπαιξε απλά, ξεκίνησε το 0-2, είχε δοκάρι και έδειξε ότι αν και ακόμα βαρύς, έχει ποιότητα που κάνει τη διαφορά.

Τοράλ:
Κι εκείνος έχει μια πτώση στο τέλος του πρώτου μέρους και γενικά μια νευρικότητα στο 1ο ημίχρονο. Στο 2ο ηρέμησε, πάσαρε καλά στο 0-2, τέλειωσε καλά τη φάση στο 0-3 και βοήθησε πολύ.

Ντίκο:
Αυτή τη φορά τα τελειώματά του ήταν άψογα. Έτσι αναδείχθηκε η συνολική προσπάθεια, που εδώ και 2-3 ματς έκανε σταθερά.

Περέα:
Μπήκε όταν το ματς είχε κριθεί, έδειξε όμως διάθεση για πρεσάρισμα και δημιουργία, δεν έκανε αγγαρεία.

Τσιλιανίδης:
Το γκολ του είναι μια λύτρωση. Τον περιμένει καιρό ο ΟΦΗ να γυρίσει και είναι εξαιρετικό νέο ότι μπαίνει όλο και καλύτερα.

Τζου:
Μπήκε με διάθεση, πήρε προσπάθειες, σε ένα σημείο βέβαια που ο Παναιτωλικός τα είχε παρατήσει. Θα περιμένουμε να δούμε στην πορεία την πρόοδό του.

Τοράρινσον:
Μπαίνει μετά από καιρό καλά, τρέχει, πιέζει και με τη μπάλα φαίνεται πιο ενεργητικός. Μακάρι να το ξαναπιάσει, από εκεί που το είχε αφήσει στα τελευταία ματς που αγωνίστηκε.

Γκερέρο: Μπήκε αργά, αλλά ούτε εκείνος έκανε αγγαρεία. Πίεσε, έτρεξε, έψαξε και το γκολ με ένα ωραίο σουτ, χωρίς να το βρει.