Συνεχίζει ένα σερί καλών εμφανίσεων. Για ακόμα ένα παιχνίδι ηγετικός, καίριος και αποτελεσματικός.

Κάνει καλό ματς, αν κι αντιμετωπίζει κάποιες δυσκολίες από την πλευρά του.

Πάρα πολλά τρεξίματα, προσπαθεί και να παίξει δημιουργικά, αλλά κυρίως ανασταλτικά ήταν πολύ αποτελεσματικός.

Τοράρινσον:
Συνεχίζει να πηγαίνει καλά, να βελτιώνεται και να βοηθά πάρα πολύ. Τακτικά άψογος, επιθετικά δεν είχε πολλά περιθώρια.

Ντιουσέ:
Βγάζει πάρα πολύ ενέργεια, παίζει σε όλα τα μήκη και πλάτη και πλέον έχει μειώσει πολύ τα λάθη με τη μπάλα. Κομβικός για ακόμα ένα ματς.

Περέα:
Κάνει καλό ματς, παλεύει όλες τις φάσεις και προσπαθεί να κρατήσει μπάλα. Δεν τα κατάφερε πάντα, σε κάποιες φάσεις έμεινε εκτός, όμως το πάλεψε πολύ.

Τοράλ:
Στο πρώτο ημίχρονο είναι πιο φρέσκος και ψάχνει το κάθετο παιχνίδι, αλλά και το να κουβαλήσει μπάλα. Στο 2ο ημίχρονο κουράστηκε κι ίσως άργησε να βγει.

Τζου:
Εκτός ματς. Επιθετικά δε βοήθησε, ενώ είχε χώρους και ευκαιρίες, ενώ αμυντικά άφηνε μονίμως ακάλυπτο το μπακ του. Κάνει ένα χαζό φάουλ στο 1-1. Θα μπορούσε να έχει βγει από το ημίχρονο.

Ντίκο:
Ξεκινάει πολύ δυνατά, κερδίζει μάχες, σκοράρει και βοηθά πολύ. Στο 2ο μέρος αποκόπηκε αρκετά, κουράστηκες και λογικά αντικαταστάθηκε.

Μπαλογιάννης:
Ενώ δε μπαίνει καλά και οι ενέργειές του δεν του βγαίνουν, βγάζει μια φοβερή ασσίστ στο Μπάκιτς για το 2-2.

Μοσκέρα:
Δίνει πνοή στην επίθεση, αναστατώνει αρκετά την αντίπαλη άμυνα και δείχνει ότι θα βοηθήσει.

Μπάκιτς:
Μπήκε κάπως μουδιασμένος, παρόλα αυτά του "κάθεται" μια μεγάλη ευκαιρία, που δεν κατάφερε να την κάνει γκολ.